Dnia 25 września br. zgodnie z realizacją programu "Bezpieczne przedszkole" odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim oraz z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji  w Nasielsku.

Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia.Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na pamiątkę spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymali elementy odblaskowe.
W imieniu Dyrekcji - mgr Agnieszki Pałaszewskiej, nauczycieli i wszystkich przedszkolaków bardzo dziękujemy za dobre rady i wiedzę.