W dniu 6 grudnia 2019 roku w Restauracji Stary Młyn odbyło się tradycyjne już spotkanie świąteczne dla dzieci z terenu gminy Nasielsk, zorganizowane przez Burmistrza Nasielska Bogdana Ruszkowskiego i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku.

Gospodyni spotkania Pani Monika Nojbert – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku, powitała ciepłymi słowami Panią Agnieszkę Pałaszewska- Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Nasielsku, Pana Marka Maluchnika- Sekretarza Nasielska oraz przybyłe dzieci i ich rodziców.

W tym roku podczas uroczystości to Nasze Przedszkolaki  z grupy

5-latków umiliły czas wszystkim zebranym gościom. Dzieci  zaprezentowały się w pięknych strojach oraz przygotowały  występ, który pozwolił poczuć magie zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. W imieniu całego Przedszkola, bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy wszystkim zebranym w tym dniu gościom Wesołych Świąt.