W piątek, 17 maja, odwiedziła nasze przedszkole znana dziecięca pisarka – p. Wioletta Piasecka. Jest ona autorką ponad 40 baśni i bajek dla dzieci, dwóch biografii m.in.Hansa Chrystiana Andersena  i Faustyny Morzyckiej, czterech sztuk teatralnych, wielu słuchowisk radiowych.

Spotkanie było pełne czarodziejskich opowieści, konkursów  i baśniowych zgadywanek. Nasze przedszkolaki wprost nie mogły oderwać oczu od porywającego wydarzenia. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały autorki, która nawiązała z nimi doskonałą więź. Dzięki niezwykłej atmosferze, jaka panowała na spotkaniu z autorką- zapewne pozostanie ono na długo w naszej pamięci. Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zakupu książek  z autografem pisarki, były także pamiątkowe zdjęcia. Bardzo dziękujemy Pani Wiolettcie Piaseckiej za bardzo ciekawe spotkanie oraz za ofiarowaną książkę: „Krówka Modnisia” na rzecz naszego przedszkola.