Podczas tegorocznych Dni Nasielska, 4 maja 2019 r., na Stadionie Miejskim w Nasielsku odbył się finał I Konkursu Tanecznego "Roztańczone Maluchy".

Każda grupa pokazała odmienny styl tańca. Przedszkolaki, pod kierunkiem wychowawców, przygotowywały się od kilku miesięcy do pierwszej edycji powyższego konkursu. Nasze przedszkole wspaniale reprezentowały na scenie dzieci z grup: Wiewióreczki, Pszczółki oraz Biedroneczki, a w nagrodę otrzymały pamiątkowe medale. Tradycją jest, że dzieci z Samorządowego Przedszkola w Nasielsku od wielu lat biorą udział w konkursach i przeglądach tanecznych dla najmłodszych. Staramy się rozwijać talenty naszych podopiecznych, pomagać im budować poczucie własnej wartości, pokonywać tremę, czerpać radość z tańca i muzyki. Chcemy, aby dzieci odważnie sięgały po swoje marzenia, a jednocześnie szanowały innych ludzi.