Przedszkola czas już minął....

Tak, podczas uroczystego pożegnania 18 czerwca 2019 r., śpiewały dzieci z najstarszych oddziałów w naszym przedszkolu: Pszczółki, Motylki, Biedroneczki i część Słoneczek. Starszaki w  wierszach i piosenkach podziękowały pracownikom przedszkola oraz rówieśnikom za wspólnie spędzony czas, a czterolatki z grupy Słoneczek opowiedziały, co czeka ich starszych kolegów w szkole . Po uroczystości w auli przedszkola, dzieci z rodzicami i wychowawcami udały się do swoich sal, gdzie czekał na nich poczęstunek. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i książkę. Choć żal rozstać się z kolegami, koleżankami, zabawkami, salą, ulubioną Panią, czas zakończyć przedszkolną przygodę i rozpocząć nowy, ważny etap w życiu każdego człowieka - naukę w szkole. Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w szkole, wspaniałych przyjaciół oraz wielu radosnych chwil, ale przede wszystkim udanych wakacji.