Dnia 26 listopada br. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka- honorowego gościa, by zaprezentować go swoim kolegom i przede wszystkim, by bawić się z nim w rytm znanych piosenek o misiach.
Nasza uroczystość rozpoczeła się od obejrzenia przedstawienia wykonanego przez dzieci z grupy "Krasnoludki" pt. "Bajka o misiu rozbójnisiu". Po teatrzyku wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w opływajacej miodem misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, quizy, zabawy i konkursy. W przerwie zabaw dzieci poznały smak, a także wartości odżywcze miodu w ramach promowania postaw i zachowań prozdrowotnych.