W dniu 24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola, w tym także i „Pszczółki” uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Bardzo miłą niespodzianką był teatrzyk wykonany przez nauczycielki pt. „Bal w pokoiku lal”. W tym dniu dzieci gościły również na urodzinach Pluszowego Misia , brały udział w rozmaitych konkursach oraz zabawach tanecznych w rytmie znanych dzieciom przebojów.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.